23 Квітня, 2021 р., 18:17
23 квітня 2021 року в.о. начальника відділу культури Світлана Полив’ян та директор комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Центральний будинок культури» Олена Горова долучилися до впорядкування сільського будинку культури с. Ромашки, бібліотеки-філії та їх прилеглих територій.
23 Квітня, 2021 р., 12:49
З метою попередження підліткової злочинності, дитячої бездоглядності та безпритульності, своєчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 22 квітня 2021 року з 21:00 по 01.00 години спеціалістами служби у справах дітей та сім"ї Рокитнянської селищної ради спільно з інспектором ювенальної превенції відділення поліції №1 Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області проведено рейд "Нічне селище".
23 Квітня, 2021 р., 12:44
22 квітня 2021 року працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї селищної ради здійснили спільний виїзд в село Синява в сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та багатодітні родини.
23 Квітня, 2021 р., 08:54
22 квітня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол  провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.
23 Квітня, 2021 р., 08:24
22 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді. Розглянуто питання про вжиття невідкладних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 в Рокитнянській громаді.
23 Квітня, 2021 р., 08:06
22 квітня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Богдан Свинарчук провів засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту.
22 Квітня, 2021 р., 16:08
22 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та його заступник Микола Соколовський побували у селах Ромашки, Шарки та Телешівка. Метою такого візиту стала перевірка благоустрою населених пунктів.
22 Квітня, 2021 р., 15:27
22 квітня 2021 року відбулося засідання  комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету селищної ради під головуванням заступника селищного голови Олександра Конопчука.
22 Квітня, 2021 р., 11:02
Державною аудиторською службою України з 08 по 19 квітня 2021 року було проведено моніторинг процедури закупівель послуг з організації харчування вихованців груп дошкільного віку (0-6 років) у закладах дошкільної освіти, харчування учнів 1-11 класів  у закладах загальної середньої освіти та вихованців Рокитнянського дитячого будинку «Чебурашка» (3-18 років).
22 Квітня, 2021 р., 10:33
21 квітня 2021 року працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради та представником ювенальної поліції України ГУНП в Київській області Білоцерківського районного управління відділення № 1 здійснили спільний виїзд в села Запруддя, Телешівка, Савинці, Житні гори в сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.