22 квітня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол  провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.

Розпочалось засідання виконкому із заслуховування старост сіл про затвердження звітів про виконання сільських бюджетів за 2020 рік. У ході засідання розглянуто ряд питань, серед них: про затвердження цільової Програми захисту населення і територій Рокитнянської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки; про затвердження Порядку скликання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня"; про затвердження статуту комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнетепломережа" в новій редакції та інші.

В результаті роботи комісії були опрацьовані та внесені пропозиції до проектів рішень і рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії Рокитнянської селищної ради. У засіданні взяли участь члени комісії, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, керівники структурних підрозділів селищної ради.