Проведення моніторингу

Дата: 22.04.2021 11:02

Фото без описуДержавною аудиторською службою України з 08 по 19 квітня 2021 року було проведено моніторинг процедури закупівель послуг з організації харчування вихованців груп дошкільного віку (0-6 років) у закладах дошкільної освіти, харчування учнів 1-11 класів  у закладах загальної середньої освіти та вихованців Рокитнянського дитячого будинку «Чебурашка» (3-18 років).

Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та внесення змін до неї, надання роз’яснень до процедури, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця та внесення змін до договору.

Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель відділу освіти Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району на 2021 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію (зі змінами), вимога про усунення порушення, відповідь Замовника на вимогу про усунення порушення, тендерні пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОДТОВАРИ-Т», приватного підприємства «ШКОЛЯРИК», протокол № 43 розкриття тендерних пропозицій від 30.03.2021, повідомлення про намір укласти договір від 30.03.2021, договір від 12.04.2021 № 85, пояснення відділу освіти з додатками, отримані через електронну систему закупівель 16.04.2021.

За результатами державного аудиту порушень не виявлено.