З метою попередження підліткової злочинності, дитячої бездоглядності та безпритульності, своєчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 22 квітня 2021 року з 21:00 по 01.00 години спеціалістами служби у справах дітей та сім"ї Рокитнянської селищної ради спільно з інспектором ювенальної превенції відділення поліції №1 Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області проведено рейд "Нічне селище".

Проінспектовано центральні вулиці селища, спортивні майданчики, парк, стадіон та прилеглі території до навчальних закладів. Під час проведення рейду виявлено 5 неповнолітніх, які перебували в громадських місцях після 22.00 години без супроводу дорослих. На 1 неповнолітню особу складено протокол за порушення статті 175-1 «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях». З дітьми та їх батьками проведено профілактичні бесіди щодо обмеження перебування неповнолітніх у вечірній та нічний час на вулицях містечка без супроводу дорослих та недопущення вживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Також було здійснено виїзд разом з патрульною поліцією до с. Ольшаниця, де виявлено 3 неповнолітніх осіб, які близько 00:00 годин розпивали алкогольні напої та порушували спокій в громадському місці. Надалі з ними та їх батьками буде проводитись відповідна робота.