УВАГА! Посилення карантинних обмежень!

Дата: 23.04.2021 08:24

22 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді. Розглянуто питання про вжиття невідкладних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 в Рокитнянській громаді.

З метою попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації на території Рокитнянської селищної ради, відповідно до статей 28, 30 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" членами комісії вирішено:

1. Продовжити протиепідемічні заходи, що відносяться до "червоної зони", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236, в Рокитнянській громаді, виконувати рішення комісії ТЕБ та НС: протоколи № 7 від 23.03.2021 року, № 9 від 02.04.2021 року, № 10 від 09.04.2021 року - до 30 квітня 2021 року, а саме, призупинити роботу:

• дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів;
  • закладів культури, торгівлі (окрім продовольчих магазинів),
  • проведення спортивно-масових заходів та зібрань;
  • сфери обслуговування (перукарні, салони краси, спортивні зали), робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос, інших розважальних закладів;
  • промислового ринку ( в томі числі місця стихійної торгівлі);
  • здійснювати перевезення пасажирів автомобільним транспортом у кількості 50 % місць для сидіння, з проведенням дезінфекції транспортних засобів та в засобах індивідуального захисту.

2. Обмежити особистий прийом громадян у державних та комунальних установах.

3. Заборонити проведення в трудових колективах підприємств, установ та організацій масових зібрань (збори, наради тощо).