22 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та його заступник Микола Соколовський побували у селах Ромашки, Шарки та Телешівка. Метою такого візиту стала перевірка благоустрою населених пунктів.

Серед основних критеріїв, на які звертали увагу – стан доріг, зупинок, знаків населених пунктів, пам’ятників, об’єктів громадського простору, дитячих майданчиків. Моніторили також й наявність сміття вздовж доріг, чистоту узбіч, несанкціоновані сміттєзвалища. Варто зазначити, що старости та мешканці даних населених пунктів громади активно включились в проведення двомісячника з благоустрою. Всі попрацювали добре, особливо результат спільної праці помітно у центрі сіл. Біля адміністративних будівель і магазинів розбито клумби, побілено бордюри, радують око чисті, доглянуті парки і сквери.  Також були і негативні моменти, але вчасно виявлені недоліки з часом будуть виправлені.