Відбулось засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту

Дата: 23.04.2021 08:06

22 квітня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Богдан Свинарчук провів засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту.

Постійна депутатська комісія опрацювала проєкти рішень, що відносяться до її компетенції, а це: надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для ремонту харчоблоку та ремонту спортивного залу Рокитнянської ЗЗСО № 1; затвердження Положення про інспекторів з благоустрою Рокитнянської селищної ради та документів, що регулюють його діяльність; затвердження Положення про архітектурно-містобудівну раду при відділі архітектури та містобудування Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області та інші. Обговоривши вищезазначені проєкти рішення, члени комісії вирішили винести їх на розгляд чергового пленарного засідання Рокитнянської селищної ради.

У засіданні взяли участь члени комісії, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна.