24 Березня, 2023 р., 13:02
Назва предмета закупівлі Костюм Soft Shell Піксель (Куртка та штани) код ДК 021:2015- 18410000-6 «Спеціальний одяг»
23 Березня, 2023 р., 15:48
Для того, щоб процес призначення рецептурних ліків став більш простим та ефективним, весною в Україні буде впроваджено електронний рецепт на всі рецептурні ліки.
23 Березня, 2023 р., 11:00
23 березня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
22 Березня, 2023 р., 16:39
Бородянка, Буча, Ірпінь, Гостомель, Мощун. Населені пункти Київщини, які першими зустріли велику війну. Там точилися запеклі бої. Та попри все, вони не скорилися.
22 Березня, 2023 р., 14:47
Алгоритм дій для отримання ЕДП у Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС Головне управління ДПС у Київській області інформує, що детальна інформація для платників податків щодо режиму роботи, розміщення пунктів обслуговування (відокремлених пунктів реєстрації) користувачів Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (далі - КНЕДП ДПС) розміщена на вебсайті КНЕДП ДПС (https://ca.tax.gov.ua) за посиланням Головна/«Контакти»/«Пункти обслуговування» або Головна/«Отримання електронних довірчих послуг»/«Пункти обслуговування».
22 Березня, 2023 р., 13:28
22 березня 2023 року у залі засідань Рокитнянської селищної ради відбулась робоча нарада з аграріями Рокитнянського селищної територіальної громади під головуванням начальника управління агропромислового розвитку Київської обласної військової адміністрації Ліни Щуревич, заступника голови Білоцерківської районної військової адміністрації Олександра Горовенка, Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та начальника Білоцерківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Миколи Довгаля.
22 Березня, 2023 р., 13:25
22 березня 2023 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги учасникам бойових дій та членам сімей учасників добровольчих формувань Рокитнянської селищної територіальної громади.
20 Березня, 2023 р., 16:57
19 березня 2023 року одній із найвідоміших українок сучасності, нашій талановитій українській поетесі, письменниці та громадській діячці Ліні Костенко виповнилося 93 роки.