01 Квітня, 2023 р., 15:51
Нерест – це процес масового природного відтворення водних біоресурсів, що відбувається протягом строку, обумовленого кліматичними та біологічними умовами. Від того, наскільки успішно та вдало він пройде, залежать майбутні запаси водних біоресурсів.
31 Березня, 2023 р., 18:33
На платформі Дія.Цифрова освіта з’являться три нові освітні серіали для державних службовців. Серія освітніх серіалів покликана навчити ефективно взаємодіяти в команді та розуміти кризові ситуації.
31 Березня, 2023 р., 17:51
31 березня у спортивних залах Рокитнянського ліцею №1 і  Рокитнянського ліцею №3 відбулися фінальні ігри спортивних змагань з міні-волейболу серед дитячо-юнацьких команд хлопців та дівчат з ліцеїв і гімназій Рокитнянської селищної територіальної громади.
31 Березня, 2023 р., 14:30
Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звітую про проведену роботу Рокитнянської селищної ради та її виконавчих органів за 2022 рік.
31 Березня, 2023 р., 13:02
На околицях селища точилися запеклі бої. Окупантам важливо було взяти Макарів, адже це б відкрило перспективу оточення Києва. Проте російській армії так і не вдалося цього зробити – українські військові вибили ворога.
31 Березня, 2023 р., 12:39
Рокитнянська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
31 Березня, 2023 р., 12:23
«Мої права: разом до перемоги» - під такою назвою розпочинається XVI Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків, з нагоди Міжнародного дня захисту прав дітей.
30 Березня, 2023 р., 19:56
З квітня рецептурні препарати в аптеці можна бути отримати не лише за паперовим, а і за електронним рецептом.