18 Травня, 2023 р., 13:24
Комунальне некомерційне підприємство Рокитнянської селищної ради "Рокитнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" має препарат еутирокс 100 мг. Термін придатності - грудень 2023 року.
17 Травня, 2023 р., 14:36
17-20 травня на території Київської області зберігатиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
17 Травня, 2023 р., 14:01
Знання мінної безпеки запорука збереження вашого життя та здоров’я!
17 Травня, 2023 р., 13:35
Майже рік в Україні діє експериментальний проєкт, реалізований Державною міграційною службою, щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. На сьогодні вже понад 300 тисяч українців змогли скористатися цією послугою, яка значно спрощує можливість отримання паспортних документів.
17 Травня, 2023 р., 13:20
У Київській обласній військовій адміністрації триває робота «гарячої лінії» для прийому заявок від жителів пристоличного регіону. Контактний центр працює щоденно з понеділка по п’ятницю. Час прийому дзвінків: 09:00-18:00.
17 Травня, 2023 р., 08:31
Сьогодні життя випробовує нас так, що неможливо почуватися добре. У таких ситуаціях нормально тривожитися, боятися, не спати. Але з часом негативні емоції виснажують.
16 Травня, 2023 р., 15:30
У зв’язку зі складною ситуацією, що склалась із захворюванням на туберкульоз та онкологічні захворювання, особливого значення набувають профілактичні огляди, що дозволяють виявити захворювання на ранніх стадіях.