19 Травня, 2023 р., 10:09
Головне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що 01.04.2023 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 22.03.2023 року № 148 «Про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 березня 2023 року за №528/39584 (далі – Наказ № 148).
19 Травня, 2023 р., 09:55
ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр" повідомляє, що 19 травня 2023 року в світлу пору доби на території кар'єра будуть проводитися вибухові роботи.
19 Травня, 2023 р., 09:36
З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Рокитнянського району. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населенних пунктах:
19 Травня, 2023 р., 08:55
Недаремно кажуть: артилеристи – боги війни, адже більшість втрат російської армії є наслідком роботи українських артилеристів. Воїни 14 штурмової бригади НГУ «Червона Калина» мають дуже серйозну підготовку і високу мотивацію.
18 Травня, 2023 р., 16:14
Фаховий коледж економіки та управління Національної академії статистики,обліку та аудиту (НАСОА) запрошує на навчання студентів для здобуття фахової передвищої освіти на базі 9 та 11 класів та вищої освіти за спеціальностями: