27 Січня, 2022 р., 08:54
Питання щодо упорядкування покажчиків назв вулиць чи номерів будинків назріло вже давно, оскільки більшість з них розміщена досить хаотично, а подекуди й відсутня взагалі. Тому доволі складно орієнтуватись, де розташована та чи інша будівля, особливо це стосується ситуацій коли дорога кожна хвилина, а водію швидкої допомоги необхідно зорієнтуватись у населеному пункті та якнайшвидше знайти будинок хворого.
25 Січня, 2022 р., 12:00
Сьогодні, 25 січня 2022 року, святкує свій славний ювілей прекрасна жінка, чудова людина, мудрий керівник, директор Ольшаницького закладу загальної середньої освіти Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області – Лук’янець Людмила Анатоліївна.
25 Січня, 2022 р., 08:50
1. За результатами аукціону з оренди частини нежитлової будівлі площею 1,0 кв.м, а саме: частина кабінету № 11, який розташований на першому поверсі чотириповерхової цегляної будівлі за адресою : 09601, Київська область, Білоцерківський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 2, укладено договір оренди №5 від 20.01.2022р. з фізичною особою-підприємцем Басилкевичем Максимом Володимировичем.