Звернення в.о. Рокитнянського селищного голови Юрія ШИМЧЕНКА з нагоди Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2022 06:00

Шановна Рокитнянська громадо!

27 січня – скорботна дата. У цей день Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту - однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя.

Українці завжди пам’ятатимуть найстрашніший злочин нацизму, згадуючи Освенцим, Варшавське гетто як одну з найболючіших ран суспільства. Для  українців жахливим символом Голокосту став Бабин Яр - місце розстрілу понад 150 тисяч євреїв та представників різних національностей.

Ми схиляємо голови перед тими, хто загинув під час Голокосту та згадуємо тих, хто не залишався осторонь та, під загрозою смерті, все одно допомагав ближнім вижити. Пам’ять про жертв Голокосту повинна нагадувати нам та майбутнім поколінням про те, до чого може привести політика нетерпимості та ненависті. Пам’ятаймо минуле заради майбутнього.

Світла пам’ять усім загиблим!

Миру усім нам, наснаги та сил.

в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій ШИМЧЕНКО