Відбулась нарада щодо поточного стану захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 у закладах загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладах громади

Дата: 27.01.2022 11:00

27 січня 2022 року відбулась робоча нарада щодо поточного стану захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 у закладах загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладах Рокитнянської громади під головуванням заступника Рокитнянського селищного голови Олександра Конопчука. Під час наради начальник відділу освіти селищної ради Людмила Соболівська ознайомила присутніх із листом Міністерства освіти і науки України від 25.01.2022 № 1/1267-22 "Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19" та проаналізувала стан захворюваності по закладах загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладах громади. Спеціаліст відділу освіти Олена Сатиренко довела до відома про кількість класів у закладах освіти, які перейшли на дистанційне навчання у зв'язку із значним збільшенням захворюваності учнів. У випадку погіршення епідемічної ситуації з розповсюдженням COVID-19 буде проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді та будуть прийняті відповідні рішення. У нараді взяли участь завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслав Теліуз, завідувач сектору державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Рокитнянського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Валентина Листопад, директор Рокитнянського центру професійного розвитку педагогічних працівників Тетяна Лисиця.