27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році було звільнено в’язнів з найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

З нагоди пам’яті жертв Голокосту працівники бібліотек Рокитнянської селищної територіальної громади провели ряд заходів по вшануванню загиблих.

Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами. Людство мусить не забувати про мільйони ні в чому не повинних євреїв і представників інших національностей, про чоловіків, жінок і дітей, яких було знищено варварськими методами, в роки Другої світової війни. В ті часи понад півтора мільйони українських євреїв було знищено нацистами. Було втрачено сотні єврейських громад, які упродовж століть збагачували національний колорит України.

Тож 27 січня 2022 року у бібліотеках нашої громади відбулися відповідні тематичні заходи.

Бібліотекар Новомаківської бібліотеки-філії Світлана Сьомка підготувала тематичну поличку під назвою «Правда історії Голокосту» та провела годину спілкування по цій темі з дорослими читачами бібліотеки.

Завідуюча Синявською бібліотекою-філією Галина Дідик до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту провела бесіду «Скорботна свічка пам’яті святої».

У Савинецькій бібліотеці-філії завідуюча бібліотекою Ольга Павленко організувала тематичну поличку під гаслом “Свіча Голокосту не згасне…” та провела бесіду з відвідувачами бібліотеки.

Завідуюча Луб’янською бібліотекою-філією Тамара Каретнік також провела бесіду з користувачами бібліотеки під такою ж назвою - “Свіча Голокосту не згасне”.

Інформацію підготував відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради