Вітаємо з ювілейним 55-річчям директора Ольшаницького ЗЗСО Лук’янець Людмилу Анатоліївну

Дата: 25.01.2022 12:00

Сьогодні, 25 січня 2022 року, святкує свій славний ювілей прекрасна жінка, чудова людина, мудрий керівник, директор Ольшаницького закладу загальної середньої освіти Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області – Лук’янець Людмила Анатоліївна.

Привітати іменинницю завітали в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко, начальник відділу освіти селищної ради Людмила Соболівська, директор Рокитнянського центру професійного розвитку педагогічних працівників Тетяна Лисиця, голова Рокитнянської селищної профспілки працівників освіти Микола Рубан та спеціаліст І категорії відділу освіти селищної ради Олена Сатиренко.

Юрій Леонідович, під час вручення Подяки Рокитнянської селищної ради, подякував Людмилі Анатоліївні за багаторічну плідну працю, працелюбність, розуміння, доброзичливість та побажав великих здобутків і успіхів у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.

Школа – це життя… Життя, в якій головною дійовою особою завжди буде директор школи, який чітко розуміє завдання, поставлені перед ним, котрий здатний вивести школу на більш високий рівень. У цей святковий день ми бажаємо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров′я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття! Нехай людська шана та повага будуть подякою Вам за працю, чуйність та уміння творити добро!