09 Липня, 2021 р., 11:23
09 липня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
08 Липня, 2021 р., 17:19
07 липня яскравим дійством на Рокитнянщині стало святкування Дня села у с. Троїцьке.
08 Липня, 2021 р., 17:15
Внаслідок негоди, яка вирувала на території Рокитнянської громади було підтоплено ряд населених пунктів.
08 Липня, 2021 р., 16:43
Діалог на місцях з старостами сіл вже став одним з методів роботи Рокитнянського селищного голови у плані вирішення питань територіальної громади. Щодня працює селищний голова Юрій Богданов у населених пунктах громади, щоб ознайомитися з проблемами, побачити у якому стані  знаходяться фельдшерсько-акушерські пункти, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, будинки культури, сільські бібліотеки, школи, дитячі садочки, дороги…
08 Липня, 2021 р., 16:42
08 липня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови, голови комісії Юрія Богданова відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги на лікування жителям Рокитнянської територіальної громади. Загалом, в ході засідання роглянуто 27 заяв. Під час розгляду даних звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я.
08 Липня, 2021 р., 10:52
З метою запобігання забрудненню навколишнього природного середовища відходами 08 липня Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів попередньо узгоджувальну нараду із місцевими підприємцями, що займаються вивезенням рідких побутових відходів.
06 Липня, 2021 р., 16:09
Для забезпечення якісних послуг у сфері благоустрою території громади, шляхом зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Рокитнеблагоустрій», Рокитнянською територіальною громадою було придбано новий автомобіль марки АТ-18/6  DAYUN  з висотою підйому 18 метрів для забезпечення населення якісними послугами з використання великого спектру робіт на території громади, адже маючи власну спецтехніку КП «Рокитнеблагоустрій» зможе вирішити ряд проблем та питань із благоустрою  громади.