АЗПСМ в с. Житні Гори поповнилася новими багатофункціональними ліжками

Дата: 08.07.2021 16:59

Завдяки спільним зусиллям Рокитнянської селищної ради та благодійного фонду "На світанку", 08 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, заступник селищного голови Микола Соколовський, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва та директор фонду Віталій Герасичев передали амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Житні Гори медичні багатофункціональні ліжка, які покращать надання спеціалізованої медичної допомоги жителям села.

Аби люди отримували якісні медичні послуги, тут постійно покращують умови. Слід зазначити, що напередодні у  медичних закладах було встановлено таблички зі шрифтом Брайля для людей із вадами зору.

Питання медицини завжди має бути у фокусі уваги, як однієї з найбільш затребуваних галузей, що завжди потребує великих вкладень.

"Медичні заклади Рокитнянської громади відчувають брак матеріально-технічного забезпечення. Сьогодні ми працюємо над тим, аби поступово вирішувати найбільші проблеми галузі, використовуючи всі наявні можливості", – зазначив очільник громади.

Медперсонал щиро подякував гостям за надану допомогу і висловив сподівання на подальшу співпрацю та допомогу медичним закладам громади.