Усунення наслідків негоди на території Рокитнянської територіальної громади

Дата: 08.07.2021 17:15

Внаслідок негоди, яка вирувала на території Рокитнянської громади було підтоплено ряд населених пунктів.

В зв’язку з аномальними погодними умовами та недопущенням повторного підтоплення  населених пунктів громади Рокитнянська селищна рада Білоцерківського району Київської області вирішила провести ряд робіт по усуненню наслідків негоди в селі Синява Рокитнянської територіальної громади.

Комунальним підприємством «Рокитневодоканал» було надано спецтехніку та почищено водяні відстійники по вулиці Першотравнева 137, а також очищено дорогу від грязевих потоків.