Дякуємо за турботу і благодійну допомогу!

Дата: 08.07.2021 13:53

Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця.

У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Не секрет, що громада впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Тому дуже хотілося б відмітити цих прекрасних людей із великим серцем та подякувати директору ПП „Надра сервіс” Олександру Москаленку, який надав 30 тон піску для закладів освіти Рокитнянської громади.

Не залишився осторонь від доброї справи і депутат Рокитнянської селищної ради Олександр Близнюк, який надав автомобіль для перевезення цього піску до місць призначення.

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність за вашу підтримку. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я і довголіття, добра, злагоди та добробуту у родинах, щасливого сьогодення і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим!