07 Червня, 2021 р., 14:06
Інфекційні захворювання  з давніх часів були  великим лихом для людства. Епідемії частіше забирали життя людей і у більших кількостях, аніж війни та стихійні лиха. Щеплення стали ефективним способом попередження і мінімізації поширення хвороб, від яких раніше страждало людство. За допомогою вакцин перемогли натуральну віспу, в тисячі разів знизили захворюваність на кір, поліомієліт та черевний тиф. Тож не дивно, що сьогодні медики остерігаються масових відмов від щеплень, які можуть призвести до зворотного процесу.
07 Червня, 2021 р., 13:51
07 червня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, під керівництвом заступника селищного голови, заступника голови комісії Олександра Конопчука. Розглянуто питання про призначення днів побачень з малолітніми дітьми (2 звернення), про надання висновку про підтвердження місця проживання малолітньої дитини, про припинення влаштування малолітньої дитини у дитячому будинку "Чебурашка", про стан виконання батьківських обов’язків відносно малолітньої дитини, про розгляд клопотання Рокитнянського Центру соціальних служб селищної ради щодо неналежного виконання батьківських обов’язків відносно неповнолітньої дитини.
07 Червня, 2021 р., 12:05
07 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів апаратну нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Таїсією Ігнатьєвою та керівниками структурних підрозділів селищної ради.
07 Червня, 2021 р., 12:00
07 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Таїсією Ігнатьєвою, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанною Головіною, начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
04 Червня, 2021 р., 15:38
04 червня під головуванням заступника Рокитнянського селищного голови Олександра Конопчука відбулась нарада щодо організації та відзначення Дня Конституції України та Дня молоді із залученням представників молодого покоління задля безпосереднього контакту місцевої влади із молоддю.
04 Червня, 2021 р., 13:23
Комунальні підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП", "Рокитне водоканал" та "Рокитнеблагоустрій" щодня виконують значний обсяг робіт, щоб територія громади перебувала в належному санітарному стані.
03 Червня, 2021 р., 17:02
Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради  та працівник служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради,  здійснили  виїзд  в села Синява, Бушеве, Ольшаниця. Було відвідано 5 сімей, а саме: багатодітні родини,  сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
03 Червня, 2021 р., 16:15
03 червня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук, начальник відділу культури молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тетяна Круть, директор комунального закладу "Центральний будинок культури" Олена Горова та головний спеціаліст відділу з питань управління комунальною власністю селищної ради Оксана Савран здійснили робочі візити у заклади культури громади, а саме побували у селах Синява, Острів, Бирюки, Троїцьке, Бушеве, Ольшаниця, Насташка.
03 Червня, 2021 р., 13:50
03 червня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, детінізації відносин у сфері зайнятості населення, проведення інвентаризації землі та організації роботи з наповнення бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади.