РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

Робочі візити у заклади культури громади

Дата: 03.06.2021 16:15
Кількість переглядів: 436

03 червня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук, начальник відділу культури молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тетяна Круть, директор комунального закладу "Центральний будинок культури" Олена Горова та головний спеціаліст відділу з питань управління комунальною власністю селищної ради Оксана Савран здійснили робочі візити у заклади культури громади, а саме побували у селах Синява, Острів, Бирюки, Троїцьке, Бушеве, Ольшаниця, Насташка.

Олександр Григорович познайомив новопризначеного начальника відділу культури, молоді та спорту селищної ради Тетяну Круть із директорами й завідувачами сільських закладів культури громади.

В ході зустрічей посадовці ознайомилися із нагальними проблемами зазначених закладів, оглянули стан електролічильників, Інтернет-мережі та договори з Інтернет-провайдерами та орендарями приміщень комунальної власності закладів культури. Також було з’ясовано кадрові й організаційні питання; керівникам закладів культури надано відповідні доручення та вказівки.