Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Дата: 03.06.2021 13:50

03 червня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, детінізації відносин у сфері зайнятості населення, проведення інвентаризації землі та організації роботи з наповнення бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади.

Розглянуто питання про резерви наповнення бюджету громади, про облік та сплату податків платниками, які ведуть діяльність на території сіл Запруддя, Луб'янка, Любка, Першотравневе, Савинці, Телешівка, Шарки, Калинівка з урахуванням фактичної реєстрації поза межами регіону, про інвентаризацію земельних ділянок та перегляд договорів оренди з урахуванням цільового призначення, про надходження акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, про декларування одноосібниками доходів, які обробляють ділянки площею більше 2 га, про легалізацію найманої праці. Цього дня члени робочої групи спільно із старостами сіл опрацювали інформацію по таких населених пунктах, а саме: с. Запруддя, с. Луб'янка, с. Любка, с. Першотравневе, с. Савинці, с. Телешівка, с. Шарки та с. Калинівка.

За підсумками засідання видано відповідне доручення.