07 червня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, під керівництвом заступника селищного голови, заступника голови комісії Олександра Конопчука. Розглянуто питання про призначення днів побачень з малолітніми дітьми (2 звернення), про надання висновку про підтвердження місця проживання малолітньої дитини, про припинення влаштування малолітньої дитини у дитячому будинку "Чебурашка", про стан виконання батьківських обов’язків відносно малолітньої дитини, про розгляд клопотання Рокитнянського Центру соціальних служб селищної ради щодо неналежного виконання батьківських обов’язків відносно неповнолітньої дитини.

Також під час засідання переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей селищної ради, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.