Комунальні підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП", "Рокитне водоканал" та "Рокитнеблагоустрій" щодня виконують значний обсяг робіт, щоб територія громади перебувала в належному санітарному стані.

Зокрема, протягом цього тижня працівниками даних підприємств проведено наступні роботи:

- встановлено вуличні лавки біля житлових будинків за адресами: Освіти, 15 А та Короленка, 16 В;

- здійснено поточний ремонт покрівлі будинку по вулиці Ентузіастів, 20 Б;

- очищено від бруду вхідні козирки на житлових будинках по вулиці Ентузіастів, 17 Б, Освіти, 14 А та 14 Б;

- очищено від порослі зони санітарного режиму свердловин 1, 2, 3, 4 в урочищі Рогозянка;

- здійснено промивку центрального самопливного каналізаційного колектора по вул. Незалежності;

- висаджено квіти у центрі селища та здійснено покіс трави.

Спільними зусиллями намагаємося дбати про добробут нашої громади та комфортні умови проживання мешканців!