30 Квітня, 2021 р., 14:20
30 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді. Розглянуто питання про протиепідемічні заходи в Рокитнянській громаді, пов’язані із гострою респіраторною хворобою  СОVID – 19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.
30 Квітня, 2021 р., 13:14
30 квітня 2021 року колектив Рокитнянської селищної ради на чолі із селищним головою Юрієм Богдановим подякували за роботу Василю Миновичу Буслу, який очолював Житньогірську сільську раду понад 12 років. Юрій Андрійович відзначив їхню злагоджену і плідну співпрацю, проведену велику роботу з вирішення різних питань розвитку села та громади в цілому та побажав  успіхів, добробуту, міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні та надії на краще майбутнє.
30 Квітня, 2021 р., 12:38
30 квітня, напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, керівний склад Рокитнянської селищної ради на чолі і з селищним головою Юрієм Богдановим привітали учасників бойових дій та інвалідів війни із прийдешнім святом.
30 Квітня, 2021 р., 10:55
30 квітня 2021 року працівниками Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" здійснено пробивання каналізації по вулиці Ентузіастів, 17Б і 17А.
30 Квітня, 2021 р., 10:43
Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  здійснили спільний виїзд в села Ольшаниця, Бушево, Калинівка, Першотравневе та відвідали 10 сімей, а саме: багатодітні сім’ї, сім’ї опікунів, сім’ї, що виховують дітей з інвалідністю та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
29 Квітня, 2021 р., 18:09
Вже традиційно щороку навесні Рокитнянщина долучається до наведення благоустрою та впорядкування території нашої громади. Осторонь не залишився і відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради.
29 Квітня, 2021 р., 18:02
Вже традиційно щороку навесні Рокитнянщина долучається до наведення благоустрою та впорядкування території нашої громади. Ось знову вкотре, 29 квітня цього року було впорядковано територію біля історичного пам’ятного знаку ватажку антів Божу в с. Синява.
29 Квітня, 2021 р., 17:20
29 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та його заступник Микола Соколовський здійснили об’їзд сіл Бирюки, Острів, Троїцьке та Насташка. Під час об’їзду,  керівництвом селищної ради було звернуто увагу на організацію заходів з метою покращення благоустрою населених пунктів, зокрема очищення узбіч, побілка дерев та бордюрів, викошування трави, впорядкування пам’ятників та пам’ятних знаків.
29 Квітня, 2021 р., 12:36
29 квітня 2021 року колектив відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради долучився до заходів з благоустрою селища.