Вже традиційно щороку навесні Рокитнянщина долучається до наведення благоустрою та впорядкування території нашої громади. Ось знову вкотре, 29 квітня цього року було впорядковано територію біля історичного пам’ятного знаку ватажку антів Божу в с. Синява.

Нагадаємо, що пам’ятник ватажку антів - Божу, був встановлений на відзнаку історичних подій, пов’язаних з протистоянням слов’ян в постійних війнах із римлянами. Біля підніжжя гори, де проходили бойові дії, встановлена масивна гранітна брила з надписом «Народу антів – предкам українців. Від жителів Рокитнянщини».

Захід був організований за ініціативи завідуючої Синявською бібліотекою-філією №7 Галини Дідик. До наведення ладу біля пам’ятника Божу також долучилися директор комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Публічна бібліотека» Людмила Марковська, бібліотекарі й працівники бібліотеки.

Відділ культури, молоді та спорту висловлює щиру вдячність усім, хто радо допомагає створювати лад і затишок на нашій рідній землі, усім, хто мріє бачити наш край  чистим, доглянутим та красивим!