Керівництво громади подякували за роботу Василю Буслу, який очолював Житньогірську сільську раду

Дата: 30.04.2021 13:14

30 квітня 2021 року колектив Рокитнянської селищної ради на чолі із селищним головою Юрієм Богдановим подякували за роботу Василю Миновичу Буслу, який очолював Житньогірську сільську раду понад 12 років. Юрій Андрійович відзначив їхню злагоджену і плідну співпрацю, проведену велику роботу з вирішення різних питань розвитку села та громади в цілому та побажав  успіхів, добробуту, міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні та надії на краще майбутнє.

До привітань долучились заступник селищного голови Микола Соколовський, секретар селищної ради Юрій Шимченко, депутат Білоцерківської районної ради Ольга Литвин, які також подякували за чесну і добротну роботу, за старанність, прагнення до успіху і повну самовіддачу.

Будьте щасливі і успішні, нехай Вам і далі вдається досягати небувалих висот і радувати всіх нас чудовими підсумками.