БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

20 Квітня, 2021 р., 12:10
Основне задання, яке стоїть перед Фондом та страховим експертом з охорони праці у складі комісії з розслідування нещасного випадку – забезпечити якнайшвидше і якісніше складання акта розслідування гострого професійного захворювання за формою Н-1, його затвердження та надання потерпілій особі для отримання страхових виплат. На цьому наголосив в. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць під час відеоконференції 19 квітня з керівниками відділень та страховими експертами з охорони праці. «Для цього необхідно здійснювати постійний контроль за своєчасністю, об’єктивністю розслідувань, підготовкою матеріалів і веденням обліку випадків», - додав начальник обласного управління.
20 Квітня, 2021 р., 12:08
За оперативними підсумками І кварталу 2021 року відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області прийняли на оплату лікарняні листки, видані у зв’язку із вагітністю та пологами, на суму 47,1 млн. гривень. Допомоги нараховано для майже 1,5 тис. працюючих жінок Київщини.
19 Квітня, 2021 р., 16:54
За I квартал 2021 року 177 потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань отримали медичні та соціальні послуги на загальну суму 1702,8 тис. гривень. Проліковано 11 потерпілих на загальну суму 156,9 тис. гривень.
19 Квітня, 2021 р., 12:06
Фонд соціального страхування України 19 квітня завершив фінансування щомісячних страхових виплат за березень. Страхові виплати було профінансовано у збільшеному розмірі відповідно до проведеного з 1 березня цього року перерахунку на 11%.
12 Квітня, 2021 р., 08:50
За оперативними даними, витрати на всі види допомоги (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) по Київській області за І квартал 2021 року склали 169,36 млн. грн.
08 Квітня, 2021 р., 14:18
Фахівцями відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області у І кварталі 2021 року під час планових та позапланових перевірок закладів охорони здоров’я перевірено 929 листків непрацездатності та 965 листків непрацездатності під час перевірок страхувальників з питань обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам.
08 Квітня, 2021 р., 14:14
Станом на 1 квітня цього року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває 178,96 тис. страхувальників, в тому числі: 75,51 тис. (42,2%) - юридичних осіб; 18,85 тис. (10,5%) - фізичних осіб, які використовують найману працю; 84,55 тис. (47,27%) - фізичні особи, які не являються роботодавцями, добровільно застраховані особи та фермерські господарства – 0,05 тис.(0,03%).
08 Квітня, 2021 р., 12:42
У Білоцерківському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щоденно працює телефонна «Гаряча лінія» для звернень з питань охорони праці (за винятком святкових і вихідних днів):
05 Квітня, 2021 р., 14:10
У першому кварталі 2021 року до районних (міських) відділень та управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області усно та письмово звернулося 564 особи. Із загальної кількості зареєстровано 127 письмових звернень та 437 - під час особистого прийому.
02 Квітня, 2021 р., 18:07
Через пандемію COVID-19 уряди країн, роботодавці, працівники та населення в цілому стикнулися з безпрецедентними викликами, пов’язаними з вірусом SARS-CoV-2, та численними наслідками, які він спричинив у сфері праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.