17 Жовтня, 2023 р., 17:00
До уваги жителів Рокитнянської громади!
17 Жовтня, 2023 р., 14:14
Відбулося розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України щодо відбудови Київщини.
17 Жовтня, 2023 р., 14:12
Відбулося чергове засідання Президії Конгресу регіональних влад при Президентові України, під час якого розглянули проблемні питання відбудови та відновлення територіальних громад Київської області.
16 Жовтня, 2023 р., 13:56
Добровільне виконання обов’язку щодо використання РРО/ПРРО усуває підстави для проведення фактичних перевірок
16 Жовтня, 2023 р., 12:00
Роботодавець, який надав роботу людині з першою або другою групою інвалідності та підлаштував під її потреби робоче місце, може отримати грошову компенсацію у сумі, що не перебільшує:
16 Жовтня, 2023 р., 10:25
 14 і 15 жовтня на футбольних полях в селищі Рокитне на спорткомплексі «Рокитне» і в селі Савинці відбулися ігри зональних змагань Рокитнянської селищної територіальної громади з футболу, серед аматорських команд сезону 2023 року на Кубок пам’яті В.І. Литвина, які закінчилися з такими результатами:
16 Жовтня, 2023 р., 09:45
Вакцинація захищає дитину від кору. Деякі діти не можуть бути вакциновані через наявні у них медичні протипоказання. Для їх безпечного відвідування шкіл, дитсадків, дитячих таборів, спортивних секцій та інших колективів, інші діти, у яких немає протипоказань, мають бути вакциновані за календарем щеплень.