11 Жовтня, 2023 р., 14:09
У середньому, від 400 до 1000 грн. щомісячно витрачали на тест-смужки для вимірювання рівня глюкози в крові люди, які хворіють на цукровий діабет. Моніторити цей показник для них життєво важливо. І попри те, що лікарі радять вимірювати рівень цукру бодай 2-3 рази на день, багато хто робить це усього раз на 2-3 дні – для економії коштів на тест-смужки. Та економія на власному здоров’ї надто дорого обходиться…
11 Жовтня, 2023 р., 11:40
Завдяки злагодженій співпраці Рокитнянської селищної територіальної громади та Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вдалося покращити умови проживання підопічних у відділенні стаціонарного догляду с. Насташка. А саме, з липня по жовтень 2023 року за бюджетні кошти проведено косметичний ремонт їдальні (покладено плитку, зроблено підлогу, пофарбовано стіни та стелю), зараз вона виглядає світлою і сучасною, замінено старі деревʼяні вікна на нові металопластикові, замінено старий водонагрівальний бойлер на новий, вимощено садову доріжку до харчоблоку тротуарними плитами. Закуплено теплий одяг та взуття для бабусь та дідусів.
10 Жовтня, 2023 р., 14:39
У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в нових умовах.
10 Жовтня, 2023 р., 10:04
12 жовтня 2023 року об 11.00 год. до комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" планується виїзний прийом лікарів дерматовенерологів КНП КОР «Київський обласний медичний центр небезпечних захворювань».
10 Жовтня, 2023 р., 10:00
11 жовтня 2023 року з 08.00 до 20.00 год. на ТОВ "КСЛ" (Ольшаницькому родовищі гранітів), яке знаходиться на території Рокитнянської селищної територіальної громади заплановане проведення вибухових робіт.
10 Жовтня, 2023 р., 09:02
Закон №3219: Відновлено відповідальність за порушення порядку здійснення розрахунків та звільнено від відповідальності низку категорій суб’єктів господарювання
09 Жовтня, 2023 р., 12:13
 07 та 08 жовтня 2023 року на спортивному майданчику Рокитнянського ліцею № 3 відбулися ігри VI та VII туру чемпіонату Рокитнянської селищної територіальної громади з міні-футболу серед аматорських команд першої ліги сезону 2023 року, які закінчилися з такими результатами: