04 Вересня, 2023 р., 13:29
Уряд затвердив постанову від 25 серпня 2023 р. № 917 новий Порядок видачі або відмови у видачі, переоформлення, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин та контролю за їх використанням.
04 Вересня, 2023 р., 11:40
Епілепсія – одне із найпоширеніших хронічних неврологічних захворювань. Вона не є «заразною», а для того, щоб допомогти людині, в якої стався напад, достатньо дотримуватися простого алгоритму дій:
04 Вересня, 2023 р., 09:40
До уваги жителів Рокитнянської громади!
04 Вересня, 2023 р., 09:32
 Міністерство оборони України проводить інформаційну кампанію «Оновлюй дані у ТЦК», створену з метою позитивного впливу на спроможності Збройних Сил України у відбитті російської агресії проти України.
01 Вересня, 2023 р., 13:09
(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)
31 Серпня, 2023 р., 11:38
31 серпня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
31 Серпня, 2023 р., 09:18
Мораторій на проведення документальних перевірок правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
31 Серпня, 2023 р., 08:28
На Київщині в рамках UNITED24 вже розпочалася відбудова 16 багатоквартирних будинків, пошкоджених внаслідок повномасштабного вторгнення росіян. Загалом буде відновлено 18 будинків. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.