02 Жовтня, 2023 р., 13:31
29 вересня  на  території  спортивного комплексу «Рокитне»  відбулися спортивні змагання  за програмою І спартакіади допризовної молоді, присвячені Дню захисників і захисниць України.
02 Жовтня, 2023 р., 11:52
Рокитнянська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
02 Жовтня, 2023 р., 11:39
ЗУ №3219: Пом’якшення штрафних санкцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг
01 Жовтня, 2023 р., 16:22
1 жовтня  2023 року наша Рокитнянська селищна територіальна громада відзначила День захисників і захисниць України. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.
01 Жовтня, 2023 р., 07:56
Буває, що мовчання здатне сказати більше, ніж будь-які слова.
29 Вересня, 2023 р., 17:43
28 вересня о 07:05 до оперативно-диспетчерської служби 18 ДПРЧ смт Рокитне надійшло повідомлення про пожежу за адресою: с. Острів, автодорога Острів-Колісникове, Рокитнянська селищна територіальна громада.