30 Жовтня, 2023 р., 14:21
Аукціон з оренди комунального майна призначений на 13 листопада 2023 року о 11:40 в електронній торговій системі.
30 Жовтня, 2023 р., 10:25
У Київській області завершують ліквідацію наслідків буревію, який вирував 27-28 жовтня. Станом на ранок 30 жовтня вже відновлена робота 330 ліній кВ, 9 318 трансформаторних підстанцій, які були пошкоджені внаслідок масових падінь дерев. Про це повідомили в ДТЕК Київські регіональні електромережі.
27 Жовтня, 2023 р., 17:11
Щоб придбати деревину для опалення слід звернутися до представництва філії та: - написати заяву, в якій вказати необхідний обсяг деревини, надати копію ідентифікаційного коду або паспорту та довідку про необхідність забезпечення дровами від відповідної міської, селищної ради, старостату тощо. - отримати реквізити для оплати, в яких зазначено всі дані філії, необхідні для оплати дров, найменування продукції, об'єм та вартість. - здійснити оплату у відділенні будь-якого банку або за допомогою онлайн-банкінгу (Приват 24 тощо).
27 Жовтня, 2023 р., 13:31
Головним спеціалістом служби у справах дітей та сім´ї  Рокитнянської селищної ради Іриною Радченко спільно з начальником Білоцерківського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області Юрієм Семченком з метою профілактики суїцидальної поведінки та булінгу відвідано ДБСТ родини Петренко-Хохич в с. Синява. Відбулася пізнавальна бесіда з дітьми про цінність життя та адиктивну поведінку. Обговорили, що відбувається у житті дітей, чим вони живуть, які проблеми турбують, що може стати причиною необдуманих вчинків.
27 Жовтня, 2023 р., 13:08
Шановні клієнти!
27 Жовтня, 2023 р., 11:28
Аукціон з оренди комунального майна призначений на 30 жовтня 2023 року о 11:50 в електронній торговій системі.