09 Листопада, 2023 р., 11:52
Організації, які мали статус підзвітних фінансових установ станом на 30.06.2023, зобов’язані стати на облік у ДПС до 31.12.2023 року
09 Листопада, 2023 р., 11:00
 9 листопада 2023 року Рокитнянська селищна територіальна громада разом із усією Україною відзначила професійне свято усіх, хто причетний до галузі культури, – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
08 Листопада, 2023 р., 13:07
Державна служба зайнятості реалізовує експериментальний проєкт щодо організації професійного навчання  для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.
08 Листопада, 2023 р., 09:43
За статистикою, в осінньо-зимовий період різко збільшується кількість пожеж внаслідок використання різних опалювальних приладів. Для запобігання надзвичайним ситуаціям, пожежам під час опалювального сезону громадяни повинні знати основні правила користування опалювальними приладами:
07 Листопада, 2023 р., 15:36
Загальний рекомендований курс з первинної вакцинації проти COVID-19 та першого бустера — це 3 щеплення.
07 Листопада, 2023 р., 14:10
До участі у міжнародних спортивних змаганнях “United States Air Force Trials 2024” запрошуються особи, які залучалися до забезпечення проведення антитерористичної операції, забезпечення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації. до відбору до складу національної збірної команди України для участі у змаганнях “United States Air Force Trials 2024”.
07 Листопада, 2023 р., 13:49
Для керівників, бухгалтерів, кадровиків та юристів аграрного сектору підготовлено 5-й відеосемінар у 2023 році: «Переоформлення бронювання, податкові перевірки, розрахунки з орендодавцями, нові коди в зарплатному звіті, розблокування ПН/РК, зміни до розрахунку с.г. частки, термінали і РРО».
06 Листопада, 2023 р., 16:12
Щодо вакцини проти COVID-19, наразі в Україні є понад 5 млн доз (виробник Johnson&Johnson — вакцина Janssen; виробник Pfizer — вакцина Comirnaty).
06 Листопада, 2023 р., 16:06
За результатами аукціону з оренди частини нежитлової будівлі загальною площею 9,0 кв.м за адресою: 09634, Київська область, Білоцерківський район, село Синява, вулиця Першотравнева, будинок 11 б, укладено Договір оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Рокитнянської селищної ради Київської області від 01.11.2023 № 26 з Фізичною особою-підприємцем Яковлевим Сергієм Леонідовичем.