18 Червня, 2021 р., 18:36
18 червня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулася дев’ята сесія Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
18 Червня, 2021 р., 14:21
Щороку, 18 червня дільничні офіцери поліції відзначають своє професійне свято. Сьогодні їхня служба – одна з найважливіших в Україні. Постійне спілкування з людьми, здійснення першочергових заходів щодо розкриття злочинів, попередження їх скоєння – це лише маленька частина того, із чим щоденно мають справу дільничні офіцери. Наскільки професійно дільничний офіцер поліції робить свою справу – настільки спокійніше почуваються мешканці громади.
18 Червня, 2021 р., 13:00
Працівники комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП", "Рокитне водоканал", "Рокитнеблагоустрій" та "Острів" щодня виконують значний обсяг робіт, щоб територія громади перебувала в належному санітарному стані.
17 Червня, 2021 р., 17:28
Щорічно у третю неділю червня відзначається День медичного працівника, тож напередодні професійного свята 17 червня на Рокитнянщині вітали не лише лікарів і медсестер, а й усіх тих без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.
17 Червня, 2021 р., 16:46
Якість покриття доріг є болючою проблемою нашої країни. Та незважаючи на це, місцева влада вирішує дане питання.
17 Червня, 2021 р., 15:34
17 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов оглянув хід проведення будівельних робіт з облаштування водорозбірних пунктів біля будинків по вул. Вокзальна, 44 та по вул. Ентузіастів, 8.
16 Червня, 2021 р., 17:00
16 червня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів позачергове засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології. Під час засідання розглянуто питання про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель. Також постійна депутатська комісія опрацювала питання, які були винесені на сесію селищної ради та затверджені раніше.
16 Червня, 2021 р., 11:40
16 червня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, під керівництвом селищного голови, голови комісії Юрія Богданова. Розглянуто питання про стан виконання батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей, про розгляд клопотання Центру соціальних служб селищної ради щодо неналежного виконання батьківських обов’язків відносно неповнолітньої дитини.