Відбулось засідання дев’ятої сесії VIII скликання Рокитнянської селищної ради

Дата: 18.06.2021 18:36

18 червня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулася дев’ята сесія Рокитнянської селищної ради VIII скликання.

Депутати селищної ради розглянули ряд важливих питань, серед яких:

• про затвердження статуту комунального закладу Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Центральний будинок культури» в новій редакції.
  • про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Поповича, вул. Садова, вул. Шевченка в селі Житні Гори Білоцерківського району Київської області.
  • Про затвердження Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Рокитнянської селищної територіальної громади "Молодь Рокитнянщини" на 2021-2025 роки.
  • Про затвердження Положення про персональну стипендію Рокитнянської селищної ради у сфері освіти для обдарованих дітей Рокитнянської селищної територіальної громади.
  • Про виготовлення кошторисної документації та розроблення топографо-геодезичних вишукувань на будівництво комплексу спортивних майданчиків Житньогірського ЗЗСО.
  • Вирішення питання регулювання земельних відносин.

З усіх питань порядку денного пленарного засідання депутати схвалили відповідні рішення.

Підбиваючи підсумки роботи сесії селищний голова Юрій Андрійович подякував депутатам за роботу та побажав усім присутнім міцного здоров’я.

Результати поіменного голосування 9 сесії VIII скликання від 18.06.2021 р.