Розпочато будівництво безкоштовних водорозбірних пунктів

Дата: 17.06.2021 15:34

17 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов оглянув хід проведення будівельних робіт з облаштування водорозбірних пунктів біля будинків по вул. Вокзальна, 44 та по вул. Ентузіастів, 8.

Керівник громади поспілкувався із працівниками комунального підприємства селищної ради "Рокитне водоканал", які виконують дані роботи. В ході зустрічі було обговорено аспекти виконання будівельних робіт та їхні терміни. Юрій Андрійович висловив власне бачення та побажання щодо якості виконання даних робіт.

"Побачене під час візиту порадувало – роботи виконуються якісно та відповідально, з дотриманням технологій, відзначив селищний голова. – Ми сподіваємось, що заплановані обсяги будівельних робіт вдасться виконати в максимально короткі терміни, при цьому в результаті матимемо сучасні водорозбірні пункти з якісною питною водою, які прослужать громаді довгі роки".