Працівники комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП", "Рокитне водоканал", "Рокитнеблагоустрій" та "Острів" щодня виконують значний обсяг робіт, щоб територія громади перебувала в належному санітарному стані.

Сьогодні важко уявити життя громади без цілодобової роботи цих служб. Працівники даних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди. Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням життєдіяльності підприємств, лікарень, шкіл і дитячих садків.

Отже, протягом цього тижня працівниками даних служб проведено наступні роботи:

• гідродинамічна очистка внутрішньо дворової системи водовідведення будинків № 17 А та № 10 по вулиці Ентузіастів;
  • ремонт прориву водопроводу на перехресті вулиць Першотравнева та Медоварна;
  • 15 червня розпочато будівництво водорозбірного пункту по вул. Вокзальна та по вул. Ентузіастів;
  • ремонт лійки первинного відстійника каналізаційно-очисних споруд;
  • вивіз сміття біля будинку № 36 по вулиці Вокзальна;
  • очистка внутрішньо дворової системи водовідведення будинків № 5, № 7, № 9 по вулиці Заводська та по вул. Вокзальна, 36;
  • продовжуються роботи з покосу трави та прибирання сміття.

Працівники комунальних підприємств продовжують і надалі працювати над поліпшенням умов життя населення, подальшого благоустрою Рокитнянської територіальної громади та підвищенням якості побутових послуг.