23 Березня, 2021 р., 16:21
З 00 годин 00 хвилин 24 березня 2021 року на території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки.
23 Березня, 2021 р., 15:35
Станом на 23 березня 2021 року концентратор кисню О 93-370 (22,23 куб.м./год.) (270 л. ресивер) до Системи лікувального газопостачання стабільно працює. Параметри кисню на виході з концентратору доведено до 92 %, що є нормальним показником для даного приладу. Проведено роботи по обшивці резервної кисневої балонної рампи. Так як її основне призначення – бути резервним джерелом кисню у разі виходу з ладу концентратора кисню. Балонну рампу встановлено та підключено (10 балонів медичного кисню).
22 Березня, 2021 р., 14:30
22 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
22 Березня, 2021 р., 08:15
Станом на 20 березня 2021 року компанією ТОВ "Цеоліт Медікал" повністю проведена  робота з діагностики та ремонту Концентратору кисню О 93-370 (22,23 куб.м./год.) (270 л. ресивер) до Системи лікувального газопостачання.
19 Березня, 2021 р., 13:46
День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення - професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам даної галузі, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та затишним.
19 Березня, 2021 р., 12:55
19 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді. Розглянуто питання про посилення протиепідемічних заходів в Рокитнянській громаді, пов'язаних із гострою респіраторною хворобою СОVID–19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на період з 19 березня 2021 року до 4 квітня 2021 року.
18 Березня, 2021 р., 16:07
18 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрія Богданов провів нараду щодо підсумків об’їзду робочої комісії по обстеженню об’єктів закладів культури, освіти та охорони здоров’я на підвідомчі території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
18 Березня, 2021 р., 16:05
18 березня 2021 року відбулося засідання комісії щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу.
18 Березня, 2021 р., 15:54
18 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та його заступник Микола Соколовський відвідали Рокитнянські заклади загальної середньої освіти № 1 та № 3. Під час робочої зустрічі керівництво громади оглянули приміщення навчальних закладів, пришкільних територій, харчоблоків, котелень, спортивні зали та майданчики, поспілкувалися з директорами шкіл та обговорили ряд нагальних питань, націлених на покращення якості надання освітніх послуг жителям громади.
18 Березня, 2021 р., 15:47
З метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, 18 березня 2021 року спеціалістами служби у справах дітей та сім'ї селищної ради спільно із представниками Центру соціальних служб селищної ради та представником ювенальної превенції відділу поліції проведено профілактичний рейд „Діти”.