На території Рокитнянської громади діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки

  • 328

З 00 годин 00 хвилин 24 березня 2021 року на території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки.

Таке рішення прийняте на позачерговому засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді 23 березня 2021 року, відповідно до протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 березня 2021 року № 5. 

В Київській області щотижнева кількість нових випадків захворювань на COVID-19 за останній місяць збільшилась в 4 рази, а за останній тиждень захворюваність зросла на 45 %. 

Схожими темпами зростає і кількість нових випадків госпіталізацій як підтверджених, так і з підозрою на COVID-19. Наприклад, у Київській області за останній місяць кількість нових госпіталізацій хворих до ковідних лікарень зросла у 3 рази.

Регіон є одним із лідерів за рядом інших показників, зокрема, за коефіцієнтом виявлення нових випадків серед загальної кількості проведених досліджень.

Таким чином в Київській області застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.