18 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та його заступник Микола Соколовський відвідали Рокитнянські заклади загальної середньої освіти № 1 та № 3. Під час робочої зустрічі керівництво громади оглянули приміщення навчальних закладів, пришкільних територій, харчоблоків, котелень, спортивні зали та майданчики, поспілкувалися з директорами шкіл та обговорили ряд нагальних питань, націлених на покращення якості надання освітніх послуг жителям громади.

"На мою думку, дуже важливо, коли виконавчий комітет, керівництво навчального закладу і батьки дбають не тільки про навчальний процес, але й про те, щоб дітям було комфортно. Оскільки те, де вони навчаються, впливає на результати навчання", - зауважив Юрій Андрійович.

Цього ж дня очільник громади завітав до дитячого навчального закладу "Світанок", де поцікавився умовами перебування, станом харчування маленьких хлопчиків і дівчаток, дотриманням температурного режиму.

Хочеться, щоб держава мала змогу 100 % забезпечувати всі потреби шкіл, садочків та інших сфер, однак сьогодні такої можливості немає. Та загальними діями ми будемо реалізовувати свої плани та проекти, щоб громада ставала тільки кращою!