У Рокитнянській громаді привітали працівників сфери житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2021 13:46

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення - професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам даної галузі, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та затишним.

Тож сьогодні, 19 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та його заступник Микола Соколовський привітали колективи комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне благоустрій", "Рокитне ЖЕП", "Рокитне водоканал", "Рокитне тепломережа" та "Острів" із професійним святом. Керівництво громади подякували комунальникам за сумлінну працю, а також побажали позитиву та сімейного щастя. Кращим працівникам ЖКГ і побутового обслуговування населення вручили подяки та грошові винагороди.