06 Травня, 2021 р., 14:53
Ніхто не забутий, ніщо не забуте... 76-ті роки весни – вік нашої Перемоги! Вік зрілий, мудрий, дорогоцінний... І чим старшою стає ця Священна Перемога, тим ціннішими стають спогади про ті буремні страшні роки Другої світової війни.
06 Травня, 2021 р., 13:55
06 травня виконуючий обов’язки селищного голови Юрій Шимченко відвідав учасників бойових дій та інвалідів війни і напередодні свята привітав із 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
06 Травня, 2021 р., 08:45
Для здійснення безпечного проїзду дорогами місцевого значення на Рокитнянщині розпочалися роботи з аварійного ямкового ремонту. Такий ремонт є тимчасовим заходом для забезпечення безаварійного руху автотранспорту та захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування. При ліквідації ямковості враховуються погодні умови, температурний режим та відповідна технологія, що гарантує його тривалу якість.
06 Травня, 2021 р., 08:12
05.05.2021 року з 22:00 до 00:00 год головним спеціалістом служби у справах дітей та сім"ї Рокитнянської селищної ради Юлією Грижак спільно з інспектором ювенальної превенції Діаною Дідик проведено оперативно-профілактичний рейд "Нічне селище".
05 Травня, 2021 р., 14:25
05 травня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" здійснено обстеження з перевіркою робочого стану артезіанських свердловин в урочищі Рогозянська смт Рокитне.
05 Травня, 2021 р., 14:07
Завдяки спільним зусиллям Рокитнянської селищної ради та благодійного фонду "На світанку", 05 травня 2021 року заступник селищного голови Микола Соколовський та директор фонду Віталій Герасичев передали амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Житні Гори сучасний набір меблів, який покращить надання спеціалізованої медичної допомоги жителям села. Аби люди отримували якісні медичні послуги, тут постійно покращують умови. Адже жителі сільської місцевості заслуговують на якісну та доступну медицину, не гіршу, ніж у містах.
05 Травня, 2021 р., 13:54
05 травня 2021 року в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко провів щотижневу нараду із заступниками селищного голови Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанною Головіною, спеціалістом І категорії відділу архітектури та містобудування селищної ради Оленою Загородньою та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
05 Травня, 2021 р., 08:35
02 травня 2021 року в відділенні стаціонарного догляду с. Насташка (вул. Центральна, 6в) відбувся святковий обід з нагоди Світлого Хрестового Воскресіння.