Продовжуємо допомагати медичним закладам!

Дата: 05.05.2021 14:07

Завдяки спільним зусиллям Рокитнянської селищної ради та благодійного фонду "На світанку", 05 травня 2021 року заступник селищного голови Микола Соколовський та директор фонду Віталій Герасичев передали амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Житні Гори сучасний набір меблів, який покращить надання спеціалізованої медичної допомоги жителям села. Аби люди отримували якісні медичні послуги, тут постійно покращують умови. Адже жителі сільської місцевості заслуговують на якісну та доступну медицину, не гіршу, ніж у містах.

Як зазначив заступник селищного голови Микола Соколовський, керівництво Рокитнянської громади завжди намагається допомогти медичним закладам і відгукнутись на їхні прохання.

Медперсонал подякував гостям за подарунок та відзначив, що приємно, коли місцева влада дослухається до потреб медичної установи і виконує обіцяне.

"Бажаємо всім здоров’я та будемо й надалі працювати на благо мешканців нашої громади", - зауважив Микола Васильович.