Про щотижневу нараду із директорами комунальних підприємств

Дата: 05.05.2021 13:54

05 травня 2021 року в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко провів щотижневу нараду із заступниками селищного голови Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанною Головіною, спеціалістом І категорії відділу архітектури та містобудування селищної ради Оленою Загородньою та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень: директор комунального підприємства "Рокитнеблагоустрій" Юрій Сахно доповів, що напередодні поминальних днів працівниками підприємства ведуться роботи по покращенню благоустрою кладовищ. Також проводиться упорядкування пам’ятників, упорядковуються придорожні території та лісосмуги,  вивозиться сміття, триває побілка бордюр, дерев, фарбуються пам’ятники та лавки. Директор комунального підприємства "Рокитне водоканал" Олексій Ніколенко доповів, що працівниками підзвітної служби здійснено пробивання внутрішньо-дворових каналізацій. Директор комунального підприємства "Рокитне ЖЕП" Сергій Лузанчук зазначив, що протягом минулого тижня підприємство працювало в штатному режимі. Директор комунального підприємства "Рокитнетепломережа" Микола Юрченко повідомив про зняття вузлів обліку газу на чергову метрологічну повірку. Спеціаліст І категорії відділу архітектури та містобудування селищної ради Олена Загородня зазначила, що минулого тижня відбулась видача будівельних паспортів та містобудівних умов (реєстрація в електронній системі).

По завершенню наради Юрій Леонідович кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.