13 Квітня, 2021 р., 10:30
13 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо ремонту та утримування доріг.
13 Квітня, 2021 р., 08:44
Станом на 12 квітня проти COVID-19 у КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги” Рокитнянської селищної ради вакциновано 250 осіб. Щеплення допомагає сформувати імунітет до вірусу, захищає від інфікування та важкого перебігу хвороби.
12 Квітня, 2021 р., 16:40
Рокитнянська селищна рада на чолі із селищним головою Юрієм Богдановим та адміністрація Насташівського ЗЗСО і ДНЗ "Веселка" висловлюють щиру подяку Олексію Григоровичу Прудиусу за підтримку і допомогу закладам.
12 Квітня, 2021 р., 16:30
12 квітня 2021 року в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко провів щотижневу нараду із заступниками селищного голови Миколою Соколовським та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
12 Квітня, 2021 р., 16:20
З метою перевірки дотримання закладами торгівлі вимог законодавства щодо заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, 10 квітня 2021 року з 21:00 по 00:00 години служба у справах дітей та сім"ї Рокитнянської селищної ради спільно з інспектором ювенальної превенції Білоцерківського РУП провели рейд "Нічне селище".
12 Квітня, 2021 р., 16:10
12 квітня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" здійснено ремонтні роботи по пробиванню центрального каналізаційного колектору по вулиці Ентузіастів в смт Рокитне. Керівництво підприємства докладає максимум зусиль, для того щоб мешканці громади могли цілодобово користуватись послугами водопостачання та водовідведення.
12 Квітня, 2021 р., 16:00
Завдяки злагодженій співпраці комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" та Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, 09 квітня 2021 року прокладено новий трубопровід питної води до будинку для одиноких громадян похилого віку, що у селі Насташка та фельдшерсько-акушерського пункту. Матеріал для даних робіт виділено терцентром, а працівники КП "Рокитне водоканал" безкоштовно виконали роботи.
09 Квітня, 2021 р., 15:16
09 квітня 2021 року в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді. Розглянуто питання про протиепідемічні заходи в Рокитнянській громаді, пов’язані із гострою респіраторною хворобою СОVID – 19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.
09 Квітня, 2021 р., 11:07
З метою попередження підліткової злочинності, дитячої бездоглядності та безпритульності, своєчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах 08 квітня 2021 року з 21:00 по 00.00 години спеціалістами служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради спільно з інспектором ювенальної превенції відділення поліції № 1 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП у Київській області проведено рейд "Нічне селище".