Станом на 12 квітня проти COVID-19 у КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги” Рокитнянської селищної ради вакциновано 250 осіб. Щеплення допомагає сформувати імунітет до вірусу, захищає від інфікування та важкого перебігу хвороби.

Директор КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги” Оксана Яра говорить, що вакцинації підлягають:

• медичні працівники, що працюють з хворими на коронавірус, а також мешканці інтернатів, будинків догляду за літніми людьми та персонал цих закладів;
  • літні люди віком від 65 років, працівники соціальної сфери;
  • вчителі та інші працівники сфери освіти та працівники структур державної безпеки.

В громаді функціонує 7 стаціонарних бригад. Дводенне навчання в м. Київ пройшло 2 бригади. Усі бажаючі вакцинуватися можуть звертатися до сімейних лікарів або ж записатися за номером телефону реєстратури: (04562) 5-13-62.

У вакцинованих осіб ускладнень не спостерігалося, тяжких наслідків не було.