Щотижнева нарада із директорами комунальних підприємств

Дата: 12.04.2021 16:30

12 квітня 2021 року в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко провів щотижневу нараду із заступниками селищного голови Миколою Соколовським та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень: директор комунального підприємства "Рокитне водоканал" Олексій Ніколенко доповів, що працівниками підзвітної служби здійснено ремонт трубопроводу з перепідключенням абонентів до відремонтованої мережі по вул. Першотравнева в смт Рокитне; розпочато ремонтні роботи огорожі спортивного майданчика із штучним покриттям Рокитнянського ЗЗСО № 1; прокладено новий трубопровід питної води до будинку для одиноких громадян похилого віку, що у селі Насташка та фельдшерсько-акушерського пункту; здійснено пробивання центрального каналізаційного колектору по вулиці Ентузіастів в смт Рокитне. Директор комунального підприємства "Рокитнеблагоустрій" Юрій Сахно повідомив, що по вулиці Заводська накрито залізобетонною плитою оглядовий колодязь та тривають роботи з благоустрою населених пунктів громади, а саме: ліквідація сміттєзвалищ, прибирання вулиць від протиожеледного матеріалу після зимової посипки, видалення сухостійних та аварійних дерев. Директор комунального підприємства "Рокитне ЖЕП" Сергій Лузанчук зазначив, що працівниками підприємства здійснено ремонт м’якої покрівлі даху житлового будинку по вулиці Ентузіастів, 8 та ремонт тамбура входу в під’їзд за адресою Леніна, 1.

По завершенню наради в.о. селищного голови кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.