Проведено профілактичний рейд "Нічне селище"

Дата: 09.04.2021 11:07

З метою попередження підліткової злочинності, дитячої бездоглядності та безпритульності, своєчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах 08 квітня 2021 року з 21:00 по 00.00 години спеціалістами служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради спільно з інспектором ювенальної превенції відділення поліції № 1 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП у Київській області проведено рейд "Нічне селище".

Проінспектовано центральні вулиці селища, спортивні майданчики, парк, стадіон та прилеглі території до навчальних закладів. Під час проведення рейду виявлено 4 неповнолітніх, які перебували в громадських місцях після 22.00 год. без супроводу дорослих. 1 неповнолітній вживав слобоалкогольний напій, 3 - курили в громадському місці. З дітьми та їх батьками проведено профілактичні бесіди щодо обмеження перебування неповнолітніх у вечірній та нічний час на вулицях містечка без супроводу дорослих та недопущення вживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів.